Aandacht landelijke politiek voor kinderboek van Kees Opmeer over de wolf

02 apr , 8:53Regio Meppel
Ruinen Kees Opmeer boekomslag Wolf2
GaCreatief
Ruinen - De vaste Kamercommissie voor Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur neemt komende dinsdag het boek ‘Door welke bril kijk jij?’ van Kees Opmeer uit Ruinen in ontvangst. De overhandiging gebeurt door veearts en wolvenkenner Bernd Hietberg, die nauw bij de totstandkoming van het boek is betrokken.
Het boek laat de mooie en minder mooie kanten van de wolf zien, met aandacht voor klein en verborgen leed dat veel kinderen op het platteland ondervinden. Het boek wil ook tegenwicht bieden aan de polarisatie rond de wolf waaraan veel volwassenen zich schuldig maken. Kinderen kunnen een voorbeeld zijn voor volwassenen.
Het boek met lesbrief is gratis beschikbaar gesteld aan de groepen 6 en 7 van alle basisscholen in Drenthe. Hiermee worden tussen de tienduizend en vijftienduizend leerlingen bereikt. Scholen hebben inmiddels enthousiast op het aanbod gereageerd. Het boek lijkt in een grote behoefte te voorzien met belangstelling vanuit het hele land.
loading

Loading articles...

Loading