Succesvolle scootmobieltraining in de Schalle

09 okt , 10:56 Nieuws
Training 8-10 (3)
Meppel Actief
Scootmobieltraining

Nijeveen - In De Schalle in Nijeveen vond gisteren een geslaagde scootmobieltraining plaats, georganiseerd door Meppel Actief in samenwerking met Stichting Bevordering Verkeerseducatie, Medipoint en Stichting Welzijn Ouderen Nijeveen en mede mogelijk gemaakt door de gemeente Meppel.

In totaal namen 12 deelnemers deel aan de training. Zeven van hen kwamen met hun eigen scootmobiel, terwijl drie deelnemers de mogelijkheid kregen om een scootmobiel uit te proberen dankzij Medipoint.

Tijdens de training werd zowel de theorie als de praktijk behandeld. Deelnemers kregen verkeersinstructie toegespitst op het rijden met een scootmobiel en maakten een rit door de omgeving om realistische verkeerssituaties te ervaren. Daarnaast werd bij iedere scootmobiel een technische check uitgevoerd.

Ontspannen en leerzaam

De sfeer was ontspannen en leerzaam. Deelnemers gaven aan zich na afloop zelfverzekerder, veiliger in het verkeer te voelen en wat geleerd te hebben.

Dankzij de samenwerking tussen Stichting Bevordering Verkeerseducatie, Medipoint, Meppel Actief, Stichting Welzijn Ouderen Nijeveen en de gemeente Meppel kon deze waardevolle activiteit kosteloos worden aangeboden.

Meer informatie? Neem dan contact op met de buurtsportcoach Liane van Elp: [email protected] of telefonisch: 06-13702656

Training 8-10 (4)
Meppel Actief