Grote stroomstoring in de Kop van Overijssel

09 aug 2015, 9:38Nieuws
isala fp 1vaccinsisala060121
Marcel Dekker - Kindpunt
Veel mensen zaten gisteravond in het donker: rond twintig voor twaalf begon de stroomstoring die de zaterdagavond van meer dan tienduizend huishoudens donker liet verlopen.
Volgens netbeheerder Enexis werd de storing veertig minuten later verholpen door over te schakelen op een reservekabel.
Meerdere hoogspanningsstations werden door de storing getroffen. Daardoor zaten bewoners in onder meer Zwartsluis, Vollenhove, Steenwijk en Meppel zonder stroom.
Op de website van RTV Oost is te lezen dat er onduidelijkheid bestaat over de oorzaak: 'De oorzaak is niet duidelijk, maar volgens getuigen op Twitter was vlak voor de storing in de omgeving van Hasselt een explosie te horen. Daarna was een groene lichtflits zichtbaar. Die berichten zijn niet bevestigd door Enexis. Zij laten weten dat het een storing betrof in een hoogspanningsstation'

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

loading

Loading articles...

Loading