Op het bordes voor ‘Bericht van de keuningin’: 46 Drentse teksten

01 jun , 8:54Drenthe
Huus Taol boekpresentatie koningin foto Gerrit Boer
Foto: Gerrit Boer
Beilen - In het Huus van de Taol in Beilen was vrijdag 29 mei de boekpresentatie van de verhalenbundel Bericht van de keuningin. Uitgeverij Het Drentse Boek heeft deze bundel samengesteld uit zo’n vijftig jaar Drentse literatuur.
Uit elke regio in Drenthe zijn korte verhalen opgenomen. En dat zijn naast eerder gepubliceerde verhalen ok nieuwe teksten. De 46 verhalen zijn uitgekozen omdat ze goed voor te dragen zijn. Het titelverhaal Bericht van de keuningin is ooit geschreven door Geert Enting. Twintig jaar geleden is hij overleden.
Vrijdag ging het eerste exemplaar van het boek Bericht van de keuningin naar Marchien Enting, de weduwe van Geert Enting. Voor de overhandiging was hare koninklijke hoogheid naar Beilen afgereisd. Het hoog bezoek werd afgesloten met een bordesfoto.
Bericht van de keuningin is te koop voor € 14,95 bij de boekhandel en bij het Huus van de Taol in Beilen.
loading

Loading articles...

Loading