Leerlingen van Stad & Esch beschilderen motorkappen

09 jul 2023, 12:30 Meppel
unknown 1
Stad & Esch

Voor het vak ckv hebben leerlingen van Stad & Esch, van het derde leerjaar van mobiliteit & transport, hun creatieve talenten geëtaleerd door motorkappen te beschilderen. Onder het thema: ‘beschilder een motorkap die je op zou kunnen hangen in je keet of schuur’ hebben de jonge talenten met volle overgave de penselen gehanteerd.

Gedurende twee ochtenden hebben de leerlingen zich gestort op dit uitdagende vakgebied binnen het kader van ckv (culturele kunstzinnige vorming). In groepjes van drie hebben ze nauw samengewerkt, waarbij de nadruk lag op samenwerking, creatief ontwerpen, doordacht plannen en probleemoplossend handelen.

De motorkappen, die voorheen enkel een praktische functie dienden, zijn getransformeerd tot ware kunstwerken. Door hun verbeeldingskracht en artistieke vaardigheden hebben de leerlingen unieke meesterwerken gecreëerd die niet alleen esthetisch aantrekkelijk zijn, maar ook een persoonlijke touch bevatten.

"Na twee dagen kunnen we terugkijken op een paar hele leuke en inspirerende ochtenden waarin de leerlingen op een heel prettige manier hebben gewerkt en trots kunnen zijn op hun kunstwerken," aldus Peter Visscher, docent beeldende vorming.