Bibliotheek houdt schrijfwedstrijd vanwege 100-jarig bestaan

30 mei 2022, 17:22 Meppel
img 6769
Stefan Klomp

De bibliotheek in Meppel houdt een schrijfwedstrijd voor jong en oud. De wedstrijd wordt gehouden vanwege het 100-jarig bestaan van de bibliotheek.

Er zijn per leeftijdscategorie verschillende schrijfopdrachten. Voor de leeftijdscategorie 6 tot en met 12 jaar is dat een verhaal bij een foto schrijven, of een collage of tekening maken over het lievelingsboek. De foto is te vinden op de website van de bibliotheek Meppel .

De opdracht in de categorie 13 tot en met 20 jaar is een verhaal schrijven dat zich afspeelt in of rond de bibliotheek in 1922 of 2122. En voor de categorie van 21 jaar en ouder is de opdracht om een verhaal te schrijven met als thema 'een gesloten boek'. Daarnaast is er voor alle leeftijden een gedichtenwedstrijd, met als thema 'het vrije woord'.

Jury

Alle inzendingen worden beoordeeld door een jury bestaande uit Marja West, Kees Opmeer en Adrie Paasen (oud-docente Nederlands en columniste Meppeler Courant).

De winnaars in elke categorie ontvangen een prijs, én publicatie van hun inzending in de bibliotheek en op de website van de bibliotheek. Inzending kunnen tot vrijdag 1 juli naar [email protected] onder vermelding van schrijfwedstrijd ingestuurd worden. Ook kunnen ze in de bibliotheek ingeleverd worden.

img 6769

Bibliotheek in Meppel start 100-jarig bestaan met jaar lang activiteiten