Pumptrack Clinic met Airbag in Ringpark Oosterboer

26 aug , 9:27 ErOpUit
pumptrackbaan
Gemeente Meppel / The Pump Factory

Meppel – Meppel Actief houdt op dinsdag 23 september samen met Pumptrack Factory een spectaculaire pumptrack clinic mét airbag voor kinderen uit groep 5 tot en met 8 en voor brugklassers (1e en 2e jaar voortgezet onderwijs).

Tijdens deze middag kunnen kinderen hun skills verbeteren en veilig stunten op de pumptrack met behulp van een speciale airbag. Naast een gave demonstratie van de professionals van Pumptrack Factory, krijgen de deelnemers de kans om zelf de sprongen uit te proberen onder professionele begeleiding.

Tijden: Beginners 15:00–16:00 uur en gevorderden 16:30–17:30 uur in het Ringpark Oosterboer, Meppel. Er is plek voor maximaal 25 kinderen per groep, deelname is gratis – vol = vol! Aanmelden is verplicht.

Voor aanmelding ga naar www.meppelactief.nl