Bibliotheek Havelte presenteert: ‘Reis rond de wereld in 80 minuten’

11 jun , 7:25 ErOpUit
img 2028
Persfoto

Havelte - In het kader van Zomerlezen organiseert Bibliotheek Havelte op donderdag 26 juni van 19.30 tot 22.00 uur een gratis lezing van reisjournalist Anika Redhed. Onder de titel ‘Reis ronde de wereld in 80 minuten’ neemt zij het publiek mee op een interactieve ontdekkingsreis langs verrassende vakantiebestemmingen.

Anika bezocht ruim 75 landen. Ze deelt haar ervaringen met aansprekende verhalen en een aanstekelijk enthousiasme. Bij aanvang van de avond ontvangen bezoekers een lijst met reisbestemmingen. Op basis van stemming worden vervolgens vier tot zes landen gekozen waarover Redhed vertelt.

Lezing vol humor

Van de woestijnen van Jordanië tot aan de sneeuwvlaktes van Canada. Met levendige anekdotes, persoonlijke observaties en humor weet Redhed de aanwezigen te verrassen. Haar stijl is energiek, beeldend en uitnodigend. Eerdere lezingen kregen lovende reacties als afwisselend en boeiend, een enthousiaste spreekster en goede interactie met het publiek.

Over Anika Redhed

Anika Redhed is reisjournalist en auteur van diverse reisverhalen en reisromans. Ze schreef onder meer over Japan, Columbia, Noorwegen en Iran. In haar lezingen verbindt ze het grote wereldbeeld met persoonlijke ervaringen. Ze slaagt erin het publiek moeiteloos mee te voeren zonder paspoort of lange wachtrijen.

Aanmelden

Meer informatie en aanmelden is mogelijk via bibliotheekhavelte.nl of aan de balie van de bibliotheek. De inloop is vanaf 19.00 uur. Naderhand is het mogelijk om een boek van haar aan te schaffen.